ana sayfa > Bölümler > Kaçak dizisi 10.bölüm izle

Kaçak dizisi 10.bölüm izle

Salı, 10 Ara 2013

SPONSOR BAĞLANTILAR

Kaçak dizisi 10 Aralık salı günü saat 20.00′da heyecan dolu sahneler ile kaldığı yerden devam ediyor. Atv’nin yeni dizisi Kaçak 10. Bölümü ile izleyicisi ile bu akşam buluşuyor. Kaçak dizisi 10. bölümünde ise neler olacağını izlediğimiz fragmanlardan anlamak mümkün.

Kaçak dizisi 10. bölümünde Serhat’ın işi baya zorlaşıyor. Serhat’ın 10. bölümde başı Kız Taylan ile belada.Kız Taylan’ın tuzağına düşen Serhat gözünü bir minibüste açar. Hamido ile beraber bir mezbahaya götürülen Serhat, ölümle burun burunadır. Kız Taylan’ın yaptığı ilaç yüzünden kendini toparlayamayan Serhat, gözleri önünde büyük bir acı daha yaşar. Polislerin gelmesiyle yine ölümün köşesinden dönen Serhat tüm yaşadıklarını ve kayıplarını bir bir ödetmeye yemin eder. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan diğer bir kişi ise Burak’tır. Burak sözünü dinletemediği aile fertlerini hiçe sayarak kendi planını uygulamaya karar verir ve Nurgül’ün yanına gider. Yeraltı dünyasının karanlık adamları İsmet Ali Topçuoğlu önderliğinde kendileri için artık daha büyük bir tehdit olan Serhat’a karşı yeni bir plan yaparlar. Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi ise yapılan bu planın tuzağına düşerler.

Kaçak dizisini 10.12.2013 tarihinde saat 20.00′da Atv’den izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler Atv’nin resmi sitesinden diziyi canlı olarak izleyebilirler. Aşağıda sizlerle linki paylaştım. İyi seyirler.

Kaçak dizisi 10.bölüm izle

 


SPONSOR BAĞLANTILAR

Bölümler , , , , , , , , ,

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok