ana sayfa > Bölümler > Kaçak 5.bölüm izle

Kaçak 5.bölüm izle

Salı, 29 Eki 2013

SPONSOR BAĞLANTILAR

Kaçak dizisi 5. bölümünde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kaçak dizisi son bölümünde Serhat oğlunun intikamını almak için elinden geleni yapıyor.

Kaçak dizisi 5. bölümünde neler olacak?

Kime güveneceğini şaşıran İsmet Ali, çocukluk arkadaşı Sarı Erol’dan şüphelenmeye başlar. Oğlu Burak’ın bir kızın ölümüne sebep olduğunu öğrenince adalet duygusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Merve ailesini bir arada tutmakta zorlanırken Nurgül’ün Ertan’ın yanında çalışmaya başlaması iki dünyayı birbirine iyice yaklaştıracaktır. Yeni zaferlerini kutlayan Serhat, Dadaylı ve Nazmi’yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

Kaçak dizisi 4. bölümünde neler olmuştu hatırlayalım.

Yeraltı dünyasında durulmayan suları kendi amaçları için kullanmaya başlayan Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi, Topçuoğlu’na adım adım yaklaşır. Ertan, öz babası ve kayınpederi arasında sıkışmaya başlar. Merve, Ertan’la evliliğini sorgularken bir yandan da ailesini bir arada tutmaya çalışır. Topçuoğlu ailesinin giderek düşen savunması intikam planları için güzel bir fırsat olacaktır.

Kaçak dizisi 29 Ekim 2013 tarihinde Atv’de 5. bölümü ile seyirciyle buluşacak. Kazak dizisini isteyen tvden dileyen aşağıda vereceğim linkten saat 20.00′da izleyebilirler.

Kaçak dizisi 5.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Bölümler , , , , , ,

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok