ana sayfa > Bölümler > Kaçak 23.bölüm izle

Kaçak 23.bölüm izle

Salı, 25 Mar 2014

SPONSOR BAĞLANTILAR

Kaçak dizisi 23.bölümünde; Kaçak dizisi 23.bölümü ile 25.03.2014 tarihinde saat 20.00′da bizlerle. Severek izlenen Kaçak dizisi 23. bölümünde ne olacağını merakla beklemekteyiz. Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak dizisi 22.bölümünde neler olmuştu?

Kaçak dizisi 22.bölümünde Köşeye sıkışan Nazmi, Katerina’nın elinden son anda kaçmayı başarır. Serhatlardan iyice korkmaya başlayan Bici kendine Çinli bir koruma tutar ve güvenlik önlemlerini arttırır. Fatih’in hisleriyle ilgili Merve’ye açılması Burak’ın eline koz verir.

Topçuoğlu’nun eski dostu Engin, kazanacağı ihaleden çekilmesi için Bici tarafından tehdit edilir ve Topçuoğlu’ndan yardım ister. Bunun üzerine Burak, babasının haberi olmadan boyundan büyük işlere kalkışır. Bici’nin Burak’a karşı yapacağı hamle onu dönülmez bir yola sokacaktır. Ertan, Nurgül’e yapacağı evlenme teklifi ile Serhat’tan alacağı intikama adım adım yaklaşmaktadır.

Kaçak dizisi 23.bölümünü Atv’den saat 20.00′da izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler internet adresinden izleyebilirler. Kaçak dizisi 23.bölümünü izleyebileceğiniz internet adresini aşağıda paylaşıyorum. İyi seyirler.

Kaçak dizisi 23.bölüm izle

 

 


SPONSOR BAĞLANTILAR

Bölümler , , , , , , ,

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok